Angels Night Out – Patrycja Brzezińska & Emil Miszk & Mike G.

9 lutego 2019

Data/Czas
Data: 09.02.2019 - 10.02.2019
Godzina: 21:00 - 05:00

Lokalizacja
Miasto Aniołów
Chmielna 26
80-748 Gdansk
pomorskie


Opis

Angels Night Out – Patrycja Brzezińska & Emil Miszk & Mike G. – Happy Birthday

START: 21:00
WSTĘP: 15 zł* JUBILACI FREE DO 23:00

Najserdeczniejsze życzenia od całej ekipy Miasta Aniołów z okazji kolejnej edycji Happy Birthday dla wszystkich naszych przemiłych Gości, którzy urodzili się w drugim (pełnym) miesiącu zimowym.

Zapraszamy do Miasta Aniołów w drugą sobotę hucznego i wyjątkowo długiego w tym roku karnawalu na imprezę Angels Night Out – Happy Birthday. Start 21:00..

W sobotę 09.02.2019., tak jak to już bywa w „miastowej” tradycji podczas imprez Happy Birthday, Rezydent Miasta Aniołów Mike G zrobi „przelotkę” po wszystkich stylach i gatunkach muzycznych granych w dobrych i renomowanych klubach, gdzie oczywiście dominują róże odmiany muzyki house.

Jak co miesiąc chcemy uhonorować tych spośród naszych Gości, którzy urodzili się w zimowym lutym. Happy Birthday 21:00. – 23:00. Lutowi jubilaci spod znaku wodnika i ryb po wcześniejszej rezerwacji (58 768 58 31) do 08.02. 2019. otrzymują jedną butelkę 0.5. l wódki Smirnoff + 1 l soku lub napoju Coca Coli + stolik na sali głównej – za darmo (dostosowany do ilości Gości). Obowiązuje zasada – jeden zarezerwowany stolik – jeden jubilat. Należy pospieszyć się z rezerwacjami, ilość stolików ograniczona i może ich zabraknąć dla spóźnialskich i jeszcze coś ekstra, wszyscy, którzy nas odwiedzą w tym dniu pomiędzy 21:00., a 23:00., i urodzili się w drugim miesiącu roku, mają darmowy wstęp na imprezę, muszą to jednak przy wejściu udokumentować dowodem tożsamości ze zdjęciem.

Żeby jeszcze bardziej uhonorować jubilatów oraz podnieść rangę tej sobotniej imprezy w MA, zaprosiliśmy do live act-ów wokalnych już kilkakrotnie goszczącą na scenie naszego klubu Patrycję Brzezińską – aktorkę Sceny Muzycznej. Jej pasją jest muzyka, śpiew oraz taniec. Współpracuje z trójmiejskimi muzykami w różnych przedsięwzięciach muzycznych. Obecnie, pracuje również nad autorską muzyką. Na tej jedynej w swoim rodzaju imprezie pojawi się również, trębacz, kompozytor, aranżer Emil Miszk, który już wielokrotnie był Gościem Miasta Aniołów i zyskał olbrzymią sympatię naszych Fanek i Fanów. Z takimi artystami i takimi promocjami, impreza w naszym klubie nie może się nie udać. Mamy nadzieję, że dostarczy wiele pozytywnej energii jak i maksimum muzycznych wrażeń.

Życzymy wszystkim, którzy w tym dniu odwiedzą Miasto Aniołów dobrej zabawy, miłej, sympatyczne atmosfery i mnóstwa wrażeń!

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31
———–
Nasi artyści
Patrycja Brzezińska to Aktorka Sceny Muzycznej. Jej pasją jest muzyka, śpiew oraz taniec; dlatego wybrała studia Musicalowe na Akademii Muzycznej w Gdańsku, obecnie jest na ostatnim roku studiów magisterskich. Prócz songów musicalowych uwielbia muzykę rozrywkową, jazz a także świetnie czuje się w materiale clubowym. Ukończyła: Studium Wokalno – Baletowe w Gliwicach, działające przy byłym Teatrze Muzycznym w Gliwicach, I Stopień Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu oraz Studia Pedagogiczne na Uniwersytecie Opolskim. Brała udział w produkcji „Fame” w reż. Miłosz Gałaja granego w Mazowieckim Teatrze Muzycznym w Warszawie, jak i również „Funny Girls” także w reż. Miłosza Gałaja oraz w rewii „Musical Story” w reż. Cezarego Morawskiego. Można było ją ujrzeć w teatrze na plaży w Sopocie (“Panna Tutli Putli ” reż. Piotr Kosewski). Była aktorką teatru Piktogram, co za skutkowało wyróżnieniem za monodram „Zołza” (reż. Dariusz Kowcun) na Ogólnopolskim Konkursie Teatrów dla Dorosłych. Dodatkowo współpracuje z trójmiejskimi muzykami w różnych przedsięwzięciach muzycznych. Obecnie gra z teatrem Form. Art., koncertuje oraz pracuje nad autorską muzyką.

Emil Miszk – trębacz, kompozytor, aranżer.
Naukę gry na trąbce rozpoczął w roku 1998 w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Lęborku. Bardzo dobrze odnajduje się na wielu płaszczyznach. Jego styl opiera się na starciu dwóch energii – z jednej strony przynależność do tradycji, z drugiej totalna wolność. Jest to efekt współpracy z takimi artystami jak: Leszek Kułakowski, Sławek Jaskułke, Tymon Tymański czy Wojtek Mazolewski.

Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju – zimowych – Music Fest w Les Orres – Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku – największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers’ (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie – Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

Napisz komentarz: