Jameson prezentuje: CZAQU

31 stycznia 2019

Data/Czas
Data: 31.01.2019
Godzina: 20:00 - 22:00

Lokalizacja
Lizard King Toruń
Kopernika 3
87-100 Torun
kujawsko-pomorskie


Opis

Jameson prezentuje: CZAQU
31.01.2019 [czwartek] / start: 20:00 / drzwi: 18:00
Klub Muzyczny Lizard King – Toruń, ul. Kopernika 3
__________________________________
BILETY:
▪ 15 zł – Bar Klubu Lizard King – WKRÓTCE
▪ 15 zł – biletyna.pl [całą dobę – bilety online]
? LINK: https://bit.ly/2TswEdT
▪ 15 zł – Copernicana, ul. Żeglarska 18/1 [pon-pt w g. 9-17]
▪ 20 zł – w dniu koncertu, od godz. 18:00
__________________________________

CZAQU gra barrdzo energetycznego, rytmicznego i melodyjnego rocka. Ambitne teksty, mówiące zawsze o kimś lub o czymś. To zapis dziejów, przeżyć i emocji, jakie spotykają i dotykają każdego człowieka. To obraz malowany słowem i uczuciami. Ilustracja lub krótki film na tematy ważkie i ulotne. CZAQU opisuje to, co na trudnej, niekiedy wyboistej i pełnej zakrętów drodze życia – wydarza się: mnie, Tobie, nam i wam… Wokalista i autor tekstów – Grzegorz Walczak – stawia głównie na przekaz: dobrych melodii i tekstów, które poruszą.

Zespół CZAQU powstał w 2001 roku w Toruniu. Wywodzi się on z istniejącej kilka miesięcy formacji Why Not. W pierwszym składzie sekcję rytmiczną stanowili: Olek Skipczak (perkusja) oraz Paweł Kociszewski (bas). Od 2005 roku zastąpili ich Marek Wituszyński (perkusja) i Maciej Jackowski (bas). W lipcu 2009 roku basistą CZAQU został Tomasz Znyk. Obecnie basowym w kapeli jest Ziółek. Basista również w innych formacjach : After i Quidam.

Nazwa CZAQU pochodzi od humorystycznego stwierdzenia „Cza ku*rwa grać”:-). Zespół oczywiście koncertowo wyjaśnia dokładniej sens tego zdania w utworze pt. “Czaqu”.

Umiejętności koncertowe, pasja i dobra energia – twórczość CZAQU zostały docenione na wielu przeglądach i konkursach. Oprócz tego zespół gra także koncerty transmitowane na żywo w stacjach radiowych i telewizji.

Napisz komentarz: