01.02 // Under Control ★Wide :: Filo★ Zła Kobieta

1 lutego 2019

Data/Czas
Data: 01.02.2019 - 02.02.2019
Godzina: 21:00 - 04:00

Lokalizacja
Zła Kobieta
Bohaterów Monte Cassino 53
81-767 Sopot
pomorskie


Opis

▬▬▬▬▬▬▬▬▬
24.01 // Under Control ★Wide :: Filo★
▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Spokojnie, kochani, wszystko pod kontrolą. Kontrolka miga, bo jest piątek, a to znak, że czas zatankować. Możemy wreszcie zdjąć nogę z gazu, zaparkować i zajrzeć do baru. W Złej Kobiecie, oczywiście. To tu czeka na Was najlepsza ekipa i cztery ręce didżejów, którzy przejmą kontrolę nad parkietem. Polecą motoryczne bity i bujające na zakrętach basy. Ale bez obaw – będzie bezpiecznie jak w Volvo, choć to rozrywka równie ekscytującą jak przejażdżka Jaguarem. Zresztą, i tak nie możecie zawrócić – do weekendu prowadzi wyłącznie droga jednokierunkowa. Do zobaczenia!

MUSIC:
Rap / R’n’B / Pop / House / Funky / Alternative/ All Time Classic’s

★WIDE★
W “branży” od 2005r. Przez tych kilka lat, fascynacje poszczególnymi gatunkami mijały i przychodziły nowe, co z pewnością wpłynęło na jego ukształtowanie muzyczne. Dzięki temu nie boi się mieszania za sobą wielu gatunków i stylów muzycznych, czego efektem są imprezy pełne starannie wyselekcjonowanej muzyki na najwyższym poziomie. Kilka rezydentur w trójmiejskich klubach, oraz wiele występów w większości znaczących klubów na Pomorzu pozwoliło mu nabrać doświadczenia we współpracy z publiką. Obecnie jego styl można pokrótce określić jako wybuchową mieszankę hip-hopowych brzmień (rap, r’n’b, funk, disco), mashup-ów, house , niekiedy „mocniejszej” elektroniki (breaks, dubstep, d’n’b), oraz świeżych brzmień (trap, twerk, bass music) która nie pozwoli wam stać w miejscu.
https://www.facebook.com/djwidepl

★FILO★
Jego ksywa jest tak słaba, jak kawa z pół łyżeczki i mleka. Na szczęście nadrabia melanżami, na których jakakolwiek kofeina jest zbędna.
Filo na scenie klubowej istnieje nieprzerwanie od 2006 roku.Od tego czasu zagrał w wielu klubach na terenie trójmiasta oraz całej Polski. Prezentowany styl to muzyka r’n’b na podstawie szeroko pojętego brzmienia klubowego (od deep housu po energetyczny garage i dużo basu). Nie zamyka się w preferowanych gatunkach, sięgając po alternatywę.
https://www.facebook.com/DjFilo91/

ENTRY:
Wstęp Free do 22:00

REZERWACJE:
+48 606 853 930

INSTAGRAM:
https://www.instagram.com/zlakobietasopot/

Napisz komentarz: