31.01 // Wild For The Night ★Filo :: Wide★ Zła Kobieta

31 stycznia 2019

Data/Czas
Data: 31.01.2019 - 01.02.2019
Godzina: 21:00 - 04:00

Lokalizacja
Zła Kobieta
Bohaterów Monte Cassino 53
81-767 Sopot
pomorskie


Opis

▬▬▬
24.01 // WILD FOR THE NIGHT ★FILO :: WIDE★
▬▬▬
Pytacie, co tam u nas? Barmani przekraczają niebezpieczną prędkość obsługi, DJ-e zapewniają agresywne dygotanie membrany. Chcecie się przekonać? To naładujcie akumulatory i zajrzyjcie w czwartek do Złej Kobiety. Zapraszamy na imprezę pod tytułem: WILD FOR THE NIGHT . Wybierzecie swój model zabawy – od szybkich szotów po Wściekłe psy. Tego dnia czekają na Was przeżycia graniczne i skrajne emocje. Ale nie próbujcie zachowywać zimnej krwi. Temperatura na zewnątrz klubu i w środku zniweczy ten plan bardzo szybko.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
MUSIC: Rap / R’n’B / Trap / Twerk / House / Funky / All Time Classic’s
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

★FILO★
Jego ksywa jest tak słaba, jak kawa z pół łyżeczki i mleka. Na szczęście nadrabia melanżami, na których jakakolwiek kofeina jest zbędna.
Filo na scenie klubowej istnieje nieprzerwanie od 2006 roku.Od tego czasu zagrał w wielu klubach na terenie trójmiasta oraz całej Polski. Prezentowany styl to muzyka r’n’b na podstawie szeroko pojętego brzmienia klubowego (od deep housu po energetyczny garage i dużo basu). Nie zamyka się w preferowanych gatunkach, sięgając po alternatywę.

★WIDE★
W “branży” od 2005r. Przez tych kilka lat, fascynacje poszczególnymi gatunkami mijały i przychodziły nowe, co z pewnością wpłynęło na jego ukształtowanie muzyczne. Dzięki temu nie boi się mieszania za sobą wielu gatunków i stylów muzycznych, czego efektem są imprezy pełne starannie wyselekcjonowanej muzyki na najwyższym poziomie. Kilka rezydentur w trójmiejskich klubach, oraz wiele występów w większości znaczących klubów na Pomorzu pozwoliło mu nabrać doświadczenia we współpracy z publiką. Obecnie jego styl można pokrótce określić jako wybuchową mieszankę hip-hopowych brzmień (rap, r’n’b, funk, disco), mashup-ów, house , niekiedy „mocniejszej” elektroniki (breaks, dubstep, d’n’b), oraz świeżych brzmień (trap, twerk, bass music) która nie pozwoli wam stać w miejscu.
▬▬▬
ENTRY:
▬▬▬

Wstęp Free do 22

▬▬▬▬▬▬▬
REZERWACJE:
▬▬▬▬▬▬▬

+48606853930
www.zlakobieta.pl
▬▬▬
ENTRY:
▬▬▬

Wstęp Free do 24

▬▬▬▬▬▬▬
REZERWACJE:
▬▬▬▬▬▬▬

+48606853930
www.zlakobieta.pl

Napisz komentarz: