Acid Plant with The Advent (live)

9 lutego 2019

Data/Czas
Data: 09.02.2019 - 10.02.2019
Godzina: 23:00 - 06:00

Lokalizacja
Tama
ul. Niezłomnych 2
61-894 Poznan
wielkopolskie


Opis

10 edycja cyklu Acid Plant to wyjątkowa okazja, więc przygotowaliśmy dla was coś wyjątkowego!

Cisco Ferreira aka The Advent to jeden z ostatnich mistrzów “starej gwardii” współtworzącej scenę techno lat ’90, który jeszcze nigdy nie zawitał do Poznania! Mimo bliskiej współpracy z berlińskim Tresorem, dla którego wydał na przestrzeni lat dwa albumy i kilka epek, nie zagrał chociażby na legendarnych “Tresorach” w Eskulapie, a jedyne wizyty w naszym kraju były typowo festiwalowe (Mayday, Instytut, Nature One)… Gdy zeszłego lata w czasie trwania festiwalu Dekmantel zaczęły do nas docierać co raz głośniejsze głosy o zajebistości jego specjalnie na tę okazję przygotowanego Electro live’a, stwierdziliśmy że trzeba spróbować…

I tak, po wielomiesięcznych pertraktacjach z dumą możemy ogłosić, że 9 lutego The Advent zawita do klubu Tama z wyjątkowym materiałem, który gra bardzo sporadycznie i tylko przy specjalnych okazjach. Tej nocy wspólnie z Cisco złożymy bowiem hołd Electro i jego wielu maszynowym twarzom! Electro to coś więcej niż połamany mechaniczny beat automatu perkusyjnego. Electro to cztery dekady futurystycznej eksploracji muzycznej.

Support zapewnią dwaj winylowi specjaliści od lat propagujący Electro w swoich setach… Dtekk, czyli główny organizator Up To Date Festival & pomysłodawca projektu Pozdro Techno oraz Feelaz, gospodarz cyklu, rezydent klubu Tama & właściciel Vinylgate Recordstore.

Cykl Acid Plant powraca w wielkim stylu: Wszy-scy jest-eśmy Ro-bot-ami!

The Advent (Kombination Research, Klockworks, Tresor) Live Electro Set!
Dtekk (Up To Date Festival, Technosoul)
Feelaz (Tama, Vinylgate Recordstore)

Tax: Soon

Napisz komentarz: