Angels Night Out – Thomas Cloud & Mike G

16 lutego 2019

Data/Czas
Data: 16.02.2019 - 17.02.2019
Godzina: 21:00 - 05:00

Lokalizacja
Miasto Aniołów
Chmielna 26
80-748 Gdansk
pomorskie


Opis

START: 21:00
WSTĘP: 15 zł

Na dwa tygodnie przed końcem, wyjątkowo długiego w tym roku karnawału, chcieliśmy zaprosić wszystkie Fanki i Fanów „Miasta” na klubową imprezę!

W dobrym nastroju zaczynamy imprezę z mocnym uderzeniem. Zapraszamy spragnionych dobrej „bibki”i pozytywnych emocji na tą specjalnie dla Was przygotowaną imprezę. Tym razem odwiedza MA, Thomas Cloud. Miłośnik muzyki, DJ oraz Promotor z Warszawy. Pomysłodawca cyklu eventów „We Are The Future”. Mogliśmy go usłyszeć m.in. podczas Sunrise Festival oraz w wielu, wielu najlepszych polskich klubach.

Zapraszamy do Miasta Aniołów w trzecią sobotę lutego na imprezę Angels Night Out. Startujemy punktualnie o 21:00.

Jak zwykle będziemy bawić się w klimacie funk, rap, rnb, mashup, house, deep house i oczywiście największych i najbardziej znanych hitów dyskotekowych. Muzę dla Was będzie miksował nasz warszawski Gość Thomas Cloud oraz “miastowy” Rezydent Mike G.

Życzymy wszystkim, którzy w tym dniu odwiedzą Miasto Aniołów dobrej zabawy, miłej, sympatyczne atmosfery i mnóstwa wrażeń.
Będą niespodzianki!

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.
Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31
————————————————————————
Thomas Cloud (Warszawa @ Sunrise Festival @ We Are The Future) Miłośnik muzyki, DJ oraz Promotor z Warszawy. Pomysłodawca cyklu eventów „We Are The Future” (http://www.facebook.com/wearethefuturepl). Mogliśmy go usłyszeć m.in. podczas Sunrise Festival lub w czołowych klubach na terenie całej Polski. Supportował takich artystów jak Axwell, Sebastian Ingrosso, Alesso, Dada Life, Showtek, W&W, Don Diablo, Laidback Luke, Tujamo, Ummet Ozcan, Blasterjaxx, Kryder, Lush & Simon, Jordy Dazz i wielu, wielu innych!

Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju – zimowych – Music Fest w Les Orres – Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku – największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers’ (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie – Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

Napisz komentarz: