Architects: 1.02.2019 Warszawa, Stodoła

1 lutego 2019

Data/Czas
Data: 01.02.2019
Godzina: 19:00 - 23:30

Lokalizacja
Klub Stodoła
Batorego 10
02-591 Warszawa
mazowieckie


Opis

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Architects! Zespół zagra 1 lutego w warszawskiej Stodole!

Rozpiska godzinowa:
19:00 – otwarcie klubu
19:15 – Polaris
20:05 – Beartooth
21:15 – Architects

Architects to zespół z Wysp znany doskonale wszystkim fanom metalcore, założony w 2004 roku w Brighton. Grupa ma już na koncie siedem albumów studyjnych. Ich debiutancki krążek “Nightmares” ukazał się w 2006 roku. Od czasów krążka “Ruin” wydanego rok później, ówczesnego wokalistę zastąpił Sam Carter, przez wielu uznawany za najlepszego w tym gatunku muzycznym. Ostatnia płyta zespołu “All Our Gods Have Abandoned Us” zebrała świetne recenzje i choć trasa koncertowa została naznaczona śmiercią założyciela i gitarzysty grupy, Toma Searle’a, pozostali członkowie zespołu, w hołdzie przyjacielowi, postanowili ją kontynuować.

Obecnie zespół wybiera się w największą do tej pory trasę po Europie, a jednym z przystanków będzie Warszawa. Ostatni koncert Architects w Warszawie przyciągnął do Progresji tłumy i nie mamy wątpliwości, że tak samo będzie tym razem! Przed Architects na trasie (również w Polsce) zagrają Beartooth i Polaris.

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.

Data: 2019-02-01 (piątek)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Stodoła
Adres: ul. Batorego 10
Godziny: otwarcie drzwi: 19:00 // start koncertu: 19:15
Cena biletów: 129 zł (przedsprzedaż) // 140 zł (w dniu koncertu)
Miejsca sprzedaży: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl (bilety kolekcjonerskie), www.ticketclub.pl (bilety kolekcjonerskie), www.empikbilety.pl, oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn. Bilety są również dostępne w kasie Klubu oraz na www.stodola.pl

Napisz komentarz: