Brave | Warszawa

2 lutego 2019

Data/Czas
Data: 02.02.2019 - 03.02.2019
Godzina: 20:00 - 04:00

Lokalizacja
Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82b
03-301 Warszawa
mazowieckie


Opis

Jego cover “I just called to say I love you” pokrył się złotem, które odbierał na naszej scenie, dlatego z przyjemnością ogłaszamy jego powrót do Hulakula! Brave ponownie zagra dla Was już w sobotę 2. lutego! Nie zabraknie takich hitów jak “I’m done” czy “Flames of love”, które podbijają radiowe listy przebojów!

Brave to DJ i producent pochodzący z Polski. Jego przygoda z muzyką trwa od wczesnych lat dzieciństwa. od 2011 roku aktywnie działa jako producent. Artysta/DJ specjalizuje się w muzyce tanecznej. Jego pierwszy singiel jest odważną próbą zmierzenia się z z przebojową piosenką Steviego Wondera „I Just Called To Say I Love You” która podbiła wszystkie playlisty radiowe oraz klubowe w Polsce. Utwór został wydany w wytwórni C-BooLa czyli C-Wave Records.
???
I just called to say I love you ➡ https://youtu.be/JCLYewUhPns
I’m done ➡ https://youtu.be/otHIdjP7vjo

_______________________
Informacje organizacyjne:
Data: 2/2/2019
Start imprezy: 20:00 (dj support)
Gwiazdy wieczoru: 23:30
Wstęp 18+
Bilet: 20 zł
Darmowy wstęp:
– osoby obchodzące w tym dniu urodziny lub imieniny,
– posiadacze kart VIP Cashback Hulakula.

W celu zapewnienia gościom klubu bezpieczeństwa oraz komfortu zabawy w lokalu obowiązuje selekcja, która dotyczy to również osób umieszczonych na listach gości, posiadających ogólnodostępne zaproszenia lub wcześniejszą rezerwację loży w klubie, wykupiony bilet lub kartę VIP Cashback Hulakula.

Napisz komentarz: