Circus Inferno! pres. MAGDA x Kosme | Stary Dworzec Kolejowy

16 lutego 2019

Mapa niedostępna

Data/Czas
Data: 16.02.2019 - 17.02.2019
Godzina: 22:00 - 06:00


Opis

Circus Inferno powraca!

[ ZOBACZ AFTERMOVIE z poprzedniej edycji: https://youtu.be/OaE8xO1DbbM ]

Czy słyszysz cyrk w oddali? Z otchłani wyłania się piekielna lokomotywa, a koła wybijają znajomy rytm. Miarowy stukot stalowego składu wtacza się na tajemne perony. Wypływa z niego barwny korowód osobliwości, który w hedonistycznym uniesieniu rozpoczyna kolejne przedziwne przedstawienie. Kamienna fasada Starego Dworca Głównego rozbłyska iluminacjami, a mury pamiętające ubiegłe stulecia spowija muzyka. Ten relikt przeszłości z 1879 roku – mimo renowacji – wciąż wzbudza dreszcze. To idealne tło pod barwny i elektryzujący spektakl… Kolejny raz otwierają się wrota CIRCUS INFERNO!

Cyrk snów otwiera się nocą, a wstęp do niego mają wyłącznie magicy – oniryczni mistrzowie ceremonii, finezyjni akrobaci, pogromcy duchów i nieoswojonych instynktów. Tańcząc z cieniami, zatracą się w muzycznym uniesieniu i zerwą kurtynę nocy, ukazując wyjątkową scenografię i oszałamiające wizualizacje. To wydarzenie audiowizualne na światowym poziomie rozwija się niczym baśń, której narracja wiedzie zgromadzonych w bezkres przyjemności. To historia, którą przez muzykę i obraz opowiadają najlepsi DJe, performerzy, tancerze i mistrzowie wizualizacji.

Circus Inferno po raz kolejny zaserwuje wyjątkowe show na miarę spektakli z Andre Galluzzim, Tale Of Us, Michaelem Mayerem, Scubą, Francescą Lombardo, Stevem Bugiem, Mind Against, Baremem, Mano Le Tough, Monoloc czy Tiefschwarzem. Tym razem przez mrok poprowadzi wszystkich MAGDA!

Urodzona w Polsce, rezydująca kilka lat w Detroit, a obecnie w Berlinie. Odkryła piękno i inspirację w surowym miejskim krajobrazie. W 1998 roku dołączyła do kultowej wytwórni M_nus Richiego Hawtina, w której wydała kilka singli oraz debiutancki album “From a Fallen Page”. W 2006 założyła wytwórnię Items&Things razem z Troyem Piercem i Markiem Houle. Uzdolniona producentka, której kunszt dostrzeżono powierzając jej nagranie tak prestiżowych wydawnictw jak “Fabric” (nr 49) czy “Balance” (nr 27).

W 2017 – zapoczątkowała Perm – cykl eventów w Berlinie, na których sztuka i kultura klubowa wchodzą w ścisłe kolaboracje. Od jej pierwszej międzynarodowej trasy w 2003 znana była jako artystka unikatowa, która przesuwa muzyczne granice. W Poznaniu ostatni raz wystąpiła w 2010 r. w Starej Rzeźni, na pierwszym w Polsce „Minus Showcase” organizowanym przez SQ.

Towarzyszyć jej będzie KOSME – francuski artysta o wyjątkowej energii, który miksuje energię house’u i techno. Jego sety są pełne pasji, nieustannego groove’u i eklektycznych zapożyczeń, które transformuje w nowoczesne brzmienie. Tour po Europie rozpoczął w 2013 roku, pochodzi z undergroundowych berlińskich klubów, jednak dzięki talentowi szybko trafił na międzynarodowe festiwale.

Support zapewnią lokalni wyjadacze, miłośnicy “czarnego złota” – audiorotax i Jakub Przewoźny!

Ich magiczne muzyczne sety, w oprawie wyjątkowej scenografii, wizuali .wju i diabolicznych tancerzy w strojach Maria Kompf Fashion Styling spowodują wyzwolenie od dnia codziennego, a oczyszczająca moc Circus Inferno po raz kolejny odda hołd imprezowemu spełnieniu.

Imprezę wspiera marka Ballantines True Music.

☛ MAGDA videoset:

☛ KOSME videoset:

_____________________________________
16.02 (sobota)

Magda (Perm/Berlin)

Kosme (Francja)

Audiorotax b2b Jakub Przewoźny

wizualizacje: .wju

choreo: Maria Kompf Fashion Styling

start: 22:00

✭ gdzie: stary dworzec PKP / ul.Dworcowa 1 ✭

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW:
1 pula ‘early birds’ – 45 zł (WYPRZEDANA!)
2 pula – 55 zł (do wyczerpania puli)
3 pula – 65 zł (do wyczerpania puli)

Bilety dostępne online: https://www.biletomat.pl/circusinferno1602/

Na miejscu: szatnia, w pełni wyposażone bary, toalety

IDEA & ORGANIZACJA: SQ klub

UWAGA!Wstęp wyłącznie dla osób pełnoletnich!

____________________________________

CIRCUS INFERNO – aftermovie z poprzednich imprez

Monoloc (czerwiec 2017)

Mano Le Tough (marzec 2017)

Scuba (listopad 2016)

Tale of Us (listopad 2015)

Michael Mayer (czerwiec2016)

Barem (maj 2015)

Mind Against (wrzesień 2015)

ARTYŚCI:

★MAGDA★
Jako artystka wykracza daleko poza typową rolę DJ-a i producenta. Ma otwarty umysł, próbuje swoich sił na wielu polach – od wydarzeń związanych z technologią muzyczną po produkcję wysokiej jakości tequili – tworząc naprawdę wyjątkowy, wielowymiarowy wyraz samej siebie.

Urodzona w Polsce i wychowana w Detroit, odkryła piękno i inspirację w surowym krajobrazie miejskim. W 1998 roku dołączyła do zespołu Minus i rozpoczęła trasę koncertową jako DJ supportujący Richiego Hawtina.

W 2006 roku założyła wytwórnię Items & Things oraz agencję bookingową z Troyem Piercem i Markiem Houle. W 2017 r. uruchomiła serię imprez Perm w Berlinie. Krzyżując kulturę artystyczną i klubową, Perm jest kolektywem zainicjowanym przez Magdę i ustanowionym w imię artystycznego oddziaływania między rezydentami Perm i występującymi na żywo wykonawcami. Goście muzyczni są prezentowani w mocnej estetyce multimedialnej. Wśród gości znaleźli się Atom TM, Burnt Friedman, Jan Jelinek i Cristian Vogel.

Od czasu swojej pierwszej międzynarodowej w 2003 roku, Magda stała się światową artystką, znaną z przesuwania granic muzycznych i wyrażania swojego wyjątkowego stylu. Po raz pierwszy pojawiła się w rodzinie Richiego Hawtina w wytwórni Minus, wydając w 2006 r. swój mix “She’s A Dancing Machine”, a następnie debiutancki album “From The Fallen Page” w 2010 roku. Remiksy Magdy obejmują Plastmana oraz albumy Depeche Mode i DJ miksy dla Fabric, Balance oraz BBC Radio 1 Essential Mix.

Niedawno wyprodukowała i wystąpiła wraz z T.B. Arthurem jako Blotter Trax i nagrywała dla BMG Ectomorpha. Blotter Trax łączy syntezę modułową, żywą improwizację i rytmiczną eksplorację. Wśród ich najważniejszych osiągnięć znalazły się duety audio-wizualne na żywo z twórcą filmów Lillevanem (Morton Subotnick, Christian Fennesz) oraz niedawna wycieczka po Japonii, podczas której duet wystąpił na żywo, a następnie występ przeszedł płynnie w znakomite sety Magdy.

Magda jest jednym z najbardziej znanych i pożądanych artystów, udowodniła, że ​​jest konsekwentnym, żądnym przygód i wyjątkowym wykonawcą, z talentem do łączenia muzyki w nieoczekiwany sposób.

https://www.facebook.com/unmagda/

★ KOSME ★
Z wyjątkową energią i niepowtarzalnym charakterem, Kosme dzieli swoją wizję house’u i techno z publicznością. Jego sety są pełne pasji i zaraźliwego groove’u, a jego eklektyczne inspiracje są przekuwane we współczesne trendy. W 2013 roku rozpoczął tournee po Europie, przebył więc drogę od undergroundowych klubów w Berlinie po jedne z najbardziej prestiżowych festiwali.

Pozostaje głęboko przywiązany do swojego rodzinnego miasta – Lyonu, gdzie rozpoczął cykl wieczorów Cosmic Adventure w klubie Le Sucre, w którym był rezydentem z takimi gwiazdami jak Laurent Garnier czy Agoria, zapraszając na swój cykl artystów: Theo Parrish, Mr G lub Move D.

Kosme zdobył uznanie za “April Moon”, swój hit w Thema Records, a także za świetny remiks “For One Hour” Agorii. Obaj zapoczątkowali coś nowego i przedstawili swoje brzmienie szerszej publiczności. Rok 2014 był także początkiem nowej podróży, w której znalazło się Cosmic Ad Records, wytwórnia, która chce być otwartym dziennikiem swojego wciąż rozwijającego się wszechświata. Ostatni rok był równie udany – festiwale, audycje radiowe, Boiler Room z Laurentem Garnierem, Mixmag Lab i regularne setami w Panorama Bar, Thuishaven, Dekmantel i Robert Johnson. Zremiksował “Dancing With Quagmire”, a następnie wydał EPkę ze swoim producentem i przyjacielem, Konstantinem Siboldem.

https://www.facebook.com/Kosme-108170402630447/

Napisz komentarz: