Drugs & Drive oraz Mad Sun w Pubie Ramzes

2 marca 2019

Data/Czas
Data: 02.03.2019 - 03.03.2019
Godzina: 20:00 - 01:00

Lokalizacja
Rock Pub Ramzes
ul. H. Kołłątaja 3
20-006 Lublin
lubelskie


Opis

Drugs & Drive to zespół prężnie działający w latach 90 – tych. Obecnie reaktywowany i wsparty młodą krwią. Ich muzyka to mieszkanka gatunkowa wszelakich stylów gitarowo-rockowych z dużą ilością dystansu i łojenia.
Po reaktywacji ukazała się płyta koncertowa „LIFE IS BRUTAL AND DRUGS ARE VERY STRONG” zarejestrowana w klubie Sanatorium w Mińsku Mazowieckim. W 2016 roku zespół wraz z przyjaciółmi (sekcja dęta, perkusjonalia), nagrał płytę z muzyką do tekstów Jana Himilsbacha.
Płyta „HIMILSBUCH HIMILSBACH” ukazała się na CD oraz winylu, przy wsparciu Mińskiego Domu Kultury zbierając entuzjastyczne recenzje. Obecnie zespół występuje jako Trio (bas, gitara, perkusja) i promuje nowy, energetyczny materiał.

FB: https://www.facebook.com/drugsanddrive/

YT: https://www.youtube.com/channel/UCnRLY83cPn3kAGaxxAQK0EQ/videos

Mad Sun (rock alternatywny)
Lubelski zespół rockowy romansujący z alternatywą, psychodelią, oraz indie. Na swoim koncie mają wiele koncertów, przeglądów, oraz wydaną w 2017 roku EPkę pt. „Skaza”. Największą uwagę przykładają do energetycznych występów na żywo, z których każdy jest wyjątkowym doświadczeniem zarówno dla zespołu jak i publiczności. W 2019 roku powracają po kilkumiesięcznej przerwie, w zupełnie odświeżonej formie i z dużą dawką nowych utworów zapowiadających ich kolejne muzyczne wydawnictwo.

Skład:
Emil Robak – wokal, gitara rytmiczna
Artur Kopciowski – gitara prowadząca, wokal, klawisze
Janek Lejman – gitara basowa
Maciek Prostak – perkusja

https://www.facebook.com/madsunlublin/
http://madsun.bandcamp.com/

Napisz komentarz: