Exquisite Night x Ritual x 01.02

1 lutego 2019

Data/Czas
Data: 01.02.2019 - 02.02.2019
Godzina: 22:00 - 05:00

Lokalizacja
Ritual Club Warsaw
ul. Mazowiecka 12
00-048 Warszawa
mazowieckie


Opis

Exquisite Night powered by Wyborowa Exquisite Single Estate Vodka

W sobotę 26 stycznia zapraszamy na Exquisite Night – wyjątkową noc z jedyną w swoim rodzaju wódką Wyborowa Exquisite.

Wódka Wyborowa Exquisite to wiodący trunek w kategorii wódek super premium.

Jej unikalny charakter wiąże się z wyjątkowym pochodzeniem, ponieważ należy do rodzaju ‘single estate”, które charakteryzuje jeden surowiec, jedna gorzelnia, jedna rektyfikacja, jedno miejsce butelkowania.

Wyborowa Exquisite to wódka wyprodukowana z jednego z najszlachetniejszych gatunków żyta – Dańkowskie Złote. To żyto nadaje jej kremową konsystencję i orzechowe, słodkie nuty. Żyto wykorzystywane do produkcji wódki Wyborowa Exquisite pochodzi z pól okalających tradycyjną wiejską gorzelnię, w której produkowany jest spirytus surowy. Spirytus surowy jest następnie transportowany do własnego zakładu rektyfikacyjnego. To tam nadawane są jej właściwe cechy organoleptyczne. Spirytus rektyfikowany jest następnie rozcieńczany wodą pochodzącą z oddzielnego źródła głębinowego przynależącego do zakładu. Cały proces przebiega pod okiem Mistrzów Gorzelników, którzy kontrolują każdą partię produkcyjną od początkowego do końcowego etapu produkcji, czyli od produkcji spirytusu surowego do butelkowania wyrobu gotowego.
Wyborowa Exquisite ma również wyjątkowe opakowanie projektu Franka Gehry, jednego z największych architektów współczesnych czasów. Design butelki to fuzja polskiego dziedzictwa ze współczesną elegancją, co w połączeniu z wyjątkową wódką stanowi kolejny milowy krok w historii samej wódki.

Na barze będziecie mogli skosztować wyjątkowych koktajli Exqusite.

Zagra: Arthur Yang

Rezerwacje ☎️
+48 723 23 55 55

Rezerwacje online 📱💻
https://emenago.com/i/ritualwarsaw

Napisz komentarz: