Gdańsk! Grzegorz Dolniak stand-up – Flashback (nowy program)

19 lutego 2019

Data/Czas
Data: 19.02.2019
Godzina: 20:00 - 22:00

Lokalizacja
Bunkier
Olejarna 3
80-843 Gdansk
pomorskie


Opis

“Flashback” to najnowszy program Grzegorza Dolniaka. Tym razem rozprawi się ze wspomnieniami z cudownych lat ’90 i początków XXI wieku, opowie nam swoje flashbacki z życia na blokowisku szarym jak pogoda w Rewalu na pierwszym od dziesięciu lat urlopie i postara się sprawdzić ile z tego znajduje swoje odbicie w czasach dzisiejszych i dlaczego “kiedyś to były czasy”, a teraz to zwykła bida z nyndzą i Polacy na kolanach.

Grzegorz Dolniak – szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Od lat związany ze sceną, najpierw w kabarecie Szarpanina, dziś solowo w stand-upie i zespołowo w teatrze improwizacji Damy na Pany. Jest również pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwal Komedii SZPAK i założycielem warszawskiej Centralna Spółdzielnia Komediowa. Stale współpracuje z TVP2 i TVP Rozrywka, gościnnie pojawia się także w programach rozrywkowych na antenie innych stacji telewizyjnych: Polsat, TV Puls, TVN.

Wystąpi również Arkadiusz “Pan” Pawłowski – gospodarz sceny.

Ze względu na długość programu wyjątkowo nie jest przewidziany open mic.

bilety: 20 zł przedsprzedaż / 25 zł w dniu wydarzenia

——————————————————————————

Bunkier to 5 kondygnacji kultury i rozrywki, 2 bary, 2 sale koncertowo-imprezowe, galeria z możliwością zakupu wystawianych prac oraz pub, gdzie filozoficznym dysputom towarzyszy smakowita strawa dla ciała.

BUNKIER – ALTERNATYWA DLA CODZIENNOŚCI!

Napisz komentarz: