Koncert .Kind Kids + Koko Die | Wrocław

7 lutego 2019

Data/Czas
Data: 07.02.2019
Godzina: 20:30 - 23:30

Lokalizacja
Czuła jest noc
ulica Kolejowa 8
53-508 Wroclaw
dolnośląskie


Opis

#elektro #psychedelicpop #liveact

***

Koko Die to solowy projekt Konrada Nikla – multiinstrumentalisty i wokalisty, na co dzień występującego w zespole Clock Machine. Jego muzyka to nostalgiczna, osobista podróż w zamazane wspomnienia. Wspomnienia ludzi, miejsc, zdarzeń, miłości. Słychać w niej wpływy muzyki shoegaze, R&B, czy soulu.
Debiutancka EP-ka “Distant Light” utrzymana jest w stylistyce lo-fi i nagrana domowymi środkami. Promują ją single “Once Again After” i “Alien in Your Home”.

Sofar Live:

“Once Again After”

“Alien in Your Home”

***

Kind Kids to solowy projekt Patryka Patera, muzyka znanego m.in z duetu Smoking Barrelz. Artysta eksploruje połączenie elektroniki sprzężonej z wokalem oraz gitarą. Patryk wypuścił już pierwszego singla, utwór “Never Let You Go” który zapowiada jego przyszły debiutancki minialbum.

To wprowadzenie do wydawnictwa które będzie w sobie zawierać nowoczesną elektronikę, przestrzenie oraz czwarty wymiar. Nad produkcją czuwa sam Patryk wespół ze swoim bratem, uznanym producentem Marcinem Paterem (Clock Machine, Smoking Barrelz, So Flow, Gypsy and the Acid Queen).

Premiera minialbumu przewidziana jest na pierwszą połowę 2019 roku. Klimaty jakie znajdą się na krążku to elektronika oraz alternatywny, psychodeliczny pop. Jak zapowiada sam autor wydawnictwo będzie “kroniką z poszukiwania skarbów w wielkim mieście okrytym samotnością”.

SINGIEL: https://www.youtube.com/watch?v=kUpGxvsu4nY
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/_.kind_kids/

***

Bilety:
20 zł w dniu koncertu dostępne na bramce

Czuła jest noc – Uczulenie
Kolejowa 8

Napisz komentarz: