Miły Pan | Warszawa

8 lutego 2019

Data/Czas
Data: 08.02.2019 - 09.02.2019
Godzina: 20:00 - 03:00

Lokalizacja
Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82b
03-301 Warszawa
mazowieckie


Opis

Miły Pan z przebojami „Królowa” i “Małolatki” wystąpi w Hulakula już w piątek 8. lutego! Piosenki stały się niesamowitym hitem dyskotek, a prośbom o te numery nie ma końca.

👉 “Królowa” https://youtu.be/ngj0Gi_yy3M
👉 “Małolatki” https://youtu.be/DLXTEOHvryA

Miły Pan to pseudonim artystyczny Piotra Kołaczyńskiego, wokalisty urodzonego w 1996 roku w Warszawie. Przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 17 lat, początkowo tworząc wyłącznie dla siebie i grona najbliższych znajomych.
Przełom nastąpił podczas występu w DISCO STAR, gdzie po raz pierwszy publicznie zaprezentował swój utwór KRÓLOWA. Co prawda w programie nie odniósł żadnego sukcesu, ale efekt był lepszy niż gdyby go wygrał. We wrześniu 2018 roku podpisał kontrakt z wytwórnią LEMON RECORDS, a kiedy teledysk do utworu KRÓLOWA osiągnął 4 000 000 odsłon na YouTube, w internecie wywołała się prawdziwa burza. Fani zarzucają jurorom problemy ze wzrokiem i słuchem, gdyż nie dali szansy zaprezentować się Miłemu Panu w dalszej części programu.
KRÓLOWA zaczyna podbijać playlisty Radiowe (Vox, WAWA) i Telewizyjne (PoloTV, 4FunTV), odsłony na YouTube rosną w niesamowitym tempie.

_______________________
Informacje organizacyjne:
Data: 8/2/2019
Start imprezy: 20:00 (dj Pierr)
Gwiazdy wieczoru: 23:00
Wstęp 18+
Bilet: 20 zł
Darmowy wstęp:
– osoby obchodzące w tym dniu urodziny lub imieniny,
– posiadacze kart VIP Cashback Hulakula.

W celu zapewnienia gościom klubu bezpieczeństwa oraz komfortu zabawy w lokalu obowiązuje selekcja, która dotyczy to również osób umieszczonych na listach gości, posiadających ogólnodostępne zaproszenia lub wcześniejszą rezerwację loży w klubie, wykupiony bilet lub kartę VIP Cashback Hulakula.

Napisz komentarz: