Multi-Culti Party vol 3 czyli benefit dla Dzieci z Dworca Brześć

17 lutego 2019

Data/Czas
Data: 17.02.2019 - 18.02.2019
Godzina: 17:00 - 23:55

Lokalizacja
D.K. Luksus
Wita Stwosza 16
50-148 Wroclaw
dolnośląskie


Opis

Koalicja Wrocław Wita Uchodźców serdecznie zaprasza na trzeci już benefit dla uchodźców w potrzebie czyli czeczeńskie rodziny z dziećmi uciekające przed prześladowaniami przez białoruski dworzec w Brześciu na granicy polsko-białoruskiej. Całą zebraną podczas imprezy kwotę przekażemy inicjatywie Dzieci z Dworca Brześć

—> KIEDY? 17.02.2019, start: 17:00
—> GDZIE? D.K. Luksus

Na wydarzenie zapraszamy WSZYSTKICH – będzie radośnie, będzie wesoło, będziemy razem bawić, grać w loterii, rozmawiać, jeść, pić, tańczyć… co tam, że niedziela! Bądźmy razem, okażmy wsparcie dla naszych sąsiadów, okażmy wsparcie przyjaciółkom i przyjaciołom z Czeczenii, przy okazji spędzając miło razem czas!

CO SIĘ ZADZIEJE?

—> 17:00 – KUCHNIA SPOŁECZNA czyli zasiadamy do wspólnego stołu przy wegańskich daniach. Każdy może przynieść swoją ulubioną potrawę – mile widziane wszystkie dania, którymi można się podzielić z innymi. Szczególnie ucieszą nas dania inspirowane kuchnią czeczeńską (w wersji roślinnej!), ale jeśli to nie Wasza specjalność, to nie szkodzi. Pojawią się też przysmaki z wrocławskich restauracji.
WSTĘP: 15 zł

Link do wydarzenia:
https://web.facebook.com/events/629337894173969/

—> 18:00 – SPOTKANIE Z MARINĄ HULIĄ z inicjatywy Dzieci z Dworca Brześć, która pokaże nam krótkie filmy i z pasją opowie o swoich podopiecznych, ich historiach i o tym jak my możemy im pomóc. Będzie ciekawie! Szczególnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych kulturą czeczeńską. Będzie można zadawać pytania Marinie.

Podczas trwania imprezy będzie można również kupić LALECZKI WYKONANE PRZEZ CZECZENKI, z którymi pracuje Marina. Laleczki będą dostępne na specjalnym stoisku. Cały dochód z ich sprzedaży również zostanie przekazany na pomoc rodzinom czeczeńskim w Brześciu.

—> 19:30 – KONCERT TRIO: UMAR ABDUL NASSER (poeta, Irak), MACIEJ POSŁUSZNY (gitara), JULIETTA GONZALES-SPRINGER (wokal, Meksyk).

Sale Luksusu wypełni hiszpańsko-meksykańska muzyka gitarowa, poezja arabska i pieśni meksykańskie. Będzie gorąco!

MULTIKULTUROWA POTAŃCÓWKA!
—> 20:30 – 22:00 – DJ Ryan R – Ezoteryczno-egzotyczny alias jednego z najciekawszych wrocławskich DJ-ów. W projekcie Ryan R prezentuje niecodzienne sety bazujące na afrykańskich tempach, erudycyjnej biegłości w operowaniu wątkami etnicznymi z całego świata i wysokiej dynamice zwinnego miksu. Certyfikat jakości prosto z górnego Portobello Road.

—> 22:00 – ? DJ SERGEY czyli DJ wyrosły z żyznej post-sowieckiej ziemi zakręci nas skoczną nutą multi-culti! Na playliście irański psychodeliczny garage rock z lat 70-tych zmiksowany z belgijsko-NRD-owskim synth-popem

—> Uwaga! Podczas naszego Multi-Culti Party będziemy również zbierać SPRAWNE TELEFONY KOMÓRKOWE. Są one niezbędne do przetrwania rodzinom czeczeńskim, które koczują pod polsko-białoruską granicą w nadziei na przedostanie się do Polski, gdzie liczą na azyl i bezpieczne życie i często pozbawione są środków do życia. Telefon, choćby najprostszy w obsłudze, bardzo usprawni im życie.

—> Poczas trwania imprezy będzie się działa LOTERIA Z SUPER FANTAMI, w której będzie można kupić losy i wylosować m.in. bony do zaprzyjaźnionych restauracji, bilety do kina, książki, rękodzieło czy gadżety od zaprzyjaźnionych organizacji <3 WJAZD: 20 zł Chodźcie się bawić! Będzie FUN! Wrocław Wita Uchodźców Wydarzenie objęte jest patronatem Stowarzyszenia "Nigdy Więcej" NEVER AGAIN Association - Stowarzyszenie NIGDY WIĘCEJ