Nosowska / na tłusto i basta / Poznań / 17.02 – zmiana miejsca!

17 lutego 2019

Data/Czas
Data: 17.02.2019
Godzina: 19:00 - 21:00

Lokalizacja
Tama
ul. Niezłomnych 2
61-894 Poznan
wielkopolskie


Opis

Szanowni Państwo,

Informujemy o zmianie miejsca koncertu Katarzyny Nosowskiej.
Zaplanowane na 17 lutego 2019 r. wydarzenie, zostaje przeniesione z Sali Ziemi do klubu Tama (ul. Niezłomnych 2, Poznań). Data i godzina występu pozostają bez zmian: 17 lutego, godz. 19:00. Zakupione bilety zachowują swoją ważność.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy,

Zespół Good Taste Production

_____________________________

NOSOWSKA NA TŁUSTO I BASTA
17 lutego 2019 (niedziela), godz. 19:00
Klub Tama, ul. Niezłomnych 2, Poznań

Bilety w cenach:
miejsca stojące: 99 zł (II pula); miejsca stojące – pule biletów dostępne do wyczerpania.
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Good Taste Production i Kayax zapraszają na drugą część trasy koncertowej promującej najnowszy album Katarzyny Nosowskiej „BASTA”. Po nowym roku artystka odwiedzi: Wrocław, Katowice, Kraków, Gdańsk, Warszawę, Poznań i Łódź.

Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza.

Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała…” stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, która od maja stała się już bestsellerem.

Na polu muzycznym Nosowska również nie próżnuje, właśnie ukazał się jej kolejny solowy album BASTA, tym razem za stronę muzyczną i produkcję odpowiada Michał FOX Król. To zbiór 11, bardzo osobistych w warstwie tekstowej, utworów, jak sama Nosowska mówi -„to najważniejsza płyta”. Nowy materiał będzie można usłyszeć na żywo podczas, już prawie w całości wyprzedanej, jesiennej trasy koncertowej – „NOSOWSKA na tłusto” i zimą 2019 na drugiej części trasy NOSOWSKA na tłusto i BASTA.

Ja pas! – https://www.youtube.com/watch?v=nW43cYdk7AU
Nagasaki – https://www.youtube.com/watch?v=dIngXupNdVM

Do zobaczenia na koncertach!

NOSOWSKA NA TŁUSTO I BASTA:
08.02.2019 – Wrocław / Centrum Koncertowe A2
09.02.2019 – Katowice / MCK
10.02.2019 – Kraków / Klub Studio
16.02.2019 – Gdańsk / Stary Maneż
17.02.2019 – Poznań / Klub Tama
27.02.2019 – Warszawa / Torwar
02.03.2019 – Łódź / Wytwórnia

Regulamin wydarzeń dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

Napisz komentarz: