Ogród rozkoszy ziemskich // Seltron 400

2 lutego 2019

Data/Czas
Data: 02.02.2019 - 03.02.2019
Godzina: 23:00 - 06:00

Lokalizacja
SODA Underground Stage
Plac Komuny Paryskiej 6
90-007 Łódź
łódzkie


Opis

OGRÓD ROZKOSZY ZIEMSKICH 2

Pierwsza edycja była mega udana, więc 2 lutego Ogród wraca większy, mocniejszy i jeszcze bardziej kwiatowy! Tym razem zagra dla Was Seltron 400, czyli duet tworzony przez dwóch weteranów polskiej sceny klubowej – Eltrona Johna i SLG.
Na głównej scenie zagra również Axis Operandi z Warszawy i znany w coraz szerszych kręgach łódzki duet – Expected Gates. Na schodach w palarni freestyle w wykonaniu chłopaków ze wstydartu!

Seltron 400 – projekt dedykowany bezkompromisowym formom muzyki tanecznej, który współtworzą dwaj producenci – Eltron John i SLG. Jako duet wyłamują się z dominujących muzycznych konwencji, tworząc unikatowe i ekstatyczne, acz nie pozbawione specyficznego humoru brzmienie. Znani z licznych występów w polskich i zagranicznych festiwalach i klubach – prawdziwi wyjadacze lokalnej (i nie tylko) sceny muzyki klubowej.

Axis operandi – specjalizuje się w psychodelicznym deep techno, ale lubi tez wplatać do swoich setów acid, electro czy też minimalowy house. Takie brzmienia promuje poprzez Biotechnologia, platformę muzyczną w sieci, a także serię eventów w Warszawskim Luzztrze. Od kilku lat na scenie, grywał min. w takich miejscówkach jak Smolna, Kotłownia sztuki (dawne M25), Mózg, Nowa Jerozolima.

Expected Gates – Maciej i Mariusz. Z muzyką elektroniczną związani od 10 lat. Obydwaj to fanatycy muzyki 4/4. Ziomeczki bardzo starannie selekcjonują grane przez siebie tracki. Zawsze wymagający, potrafiący spędzać godzinami czas szperając po zakamarkch portali z Undergroundową muzyką. Ich sety zazwyczaj bujają w tępie 128-133 bpm a czasem nawet i szybciej! Związani z Pogotowie Techno i Szukam chłopaka/dziewczyny techno oraz niemiecką wytwórnią Feinmechanik.
Po ogrodzie oprowadzają:

MAIN

SELTRON 400
Expected Gates
Axis Operandi

STAIRCASE

Tofu x Zimens x Serious Blake ALL NIGHT LONG

TAX 15pln
Start 23oo

wstydart zaprasza ?

Napisz komentarz: