Półmetek Karnawału – Dj Trakmajster – Strych music dance club

9 lutego 2019

Data/Czas
Data: 09.02.2019 - 10.02.2019
Godzina: 20:00 - 05:00

Lokalizacja
Strych Music Dance Club
ul. Kościuszki 27
97-400 Bełchatow
łódzkie


Opis

Półmetek Karnawału – Dj Trakmajster – Strych music dance club

Klimat, który działa na każdy zmysł. Wszystkie kolory tęczy, będące narzędziem najbardziej wybujałej wyobraźni. Dotyk zniewalającego rytmu, który czujesz każdą częścią siebie. Zapach rozgrzanych ciał. Smak lata. Niepowtarzalna ekspresja dźwięku, atakującego z każdej strony. Tętniące życiem ulice. Prawdziwe emocje. Euforyczny taniec. Seks wiszący w powietrzu. Mix przeróżnych gatunków muzycznych mających jeden wspólny mianownik – NAJLEPSZA ZABAWA !!!
Latino, HIP-HOP, R&B, Funk, Pop,Soul,Reggae, Rhythm and blues – to gatunki które podczas tej karnawałowej nocy zaprezentuje Wam – mistrz gramofonu, miłośnik dobrej nuty – DJ TRAKMAJSTER

Poczuj ducha dobrej imprezy i dobierz najbardziej odpowiedni element stroju karnawałowego, baw się z nami tej nocy.
Przebrania nieobowiązkowe ale wskazane 🙂 🙂 🙂
Przebrani wstęp FREE!
Promocja na karnawałowe drinki od ABSOLUT VODKA !!!
PYSZNE OWOCOWE INTERPRETACJE SMAKOWYCH WÓDEK W PROMOCYJNEJ CENIE – 10zł

Dj Trakmajster:
Od ponad dziesięciu lat regularnie rozgrzewa do czerwoności parkiety w polskich klubach. Grał zarówno w topowych lokalach, na dużych festiwalach typu open air, czy ekskluzywnych imprezach firmowych. Muzykę podaje w dynamiczny sposób, często opierając swoje mixy o skrecze, czy ciekawe efekty dźwiękowe. Zaskakujące mieszanki różnych gatunków muzycznych to jego wizytówka. Specjalizuje się w mash up’ach, czyli połączeniach kilku utworów w jedną piosenkę. Często te połączenia są jednocześnie wybuchowymi imprezowymi bombami. W mashup mixie nie ma przebacz. Łączy się pop z disco, drum’n’bass z twistem, rap z dancehallem. Nie rzadko miksy te opierają się na funkowy groove. Gdzie James Brown spotyka się z Beastie Boys tworząc muzykę ulicy z mocą i tanecznym przesłaniem we współczesnym wydaniu. Trakmajster lubi także sięgać po nowoczesne, klubowe brzmienia oparte o agresywny bass i mocny bit. Dla spragnionych elektrycznych doznań muzycznych serwuje najlepsze tune’y z takich gatunków jak baltimore, speed garage, bassline, house, drum’n’bass, dubstep. Jedno jest pewne, że wszystkie utwory mają ogromny potencjał taneczny. W 2010 roku w amatorski sposób nagrał utwór “Gdzie jest Zbyszek?”, do którego podczas jednej z jego imprez zrealizowano teledysk. Klip ten w przeciągu kilku miesięcy oglądnęło ponad milion osób. Przy okazji specjalnych wydarzeń utwór ten wykonywany na żywo spotyka się z bardzo żywiołowym i ciepłym przyjęciem ze strony publiczności. W tym roku Trakmajster wystartował w prestiżowych zawodach organizowanych przez firmę Red Bull na najlepszego Party Rockera w Polsce, a jego szalone pomysły doczekały się wyróżnienia w postaci 3 miejsca.

DJ TRAKMAJSTER:
https://www.facebook.com/DjTrakmajster

DJ TRAKMAJSTER MUSIC:

DJ TRAKMAJSTER VIDEO:
www.youtube.com/majster9

06.02.2015r (sobota)
Dj’s: Trakmajster
Dresscode: carnival fashion

Otwieramy: 19.00
Wstęp: 10pln / Przebrani wstęp FREE
SELEKCJA 21+
Rezerwacje : 605 071 605

Napisz komentarz: