Razz na kwartał vol.2

1 lutego 2019

Data/Czas
Data: 01.02.2019 - 02.02.2019
Godzina: 23:59 - 12:00

Lokalizacja
Luzztro
Aleje Jerozolimskie 6
00-374 Warszawa
mazowieckie


Opis

Cofnijmy się w czasie do magicznego roku 2003, gdzie swój początek ma kultowy serial „Na Wspólnej”. Do roku 2003, w którym Juliusz Machulski poczynił – bądź co bądź – nienajlepszą „Superprodukcje”. W tym roku otwarto też Wisłostradę, którą codziennie przemierzamy naszymi autami w kierunku domów i firm, a Ci niezmotoryzowani z łezką w oku wspominać będą otwarcie stacji metra „Dworzec Gdański”, która kilka lat później stanie się głównym ‚hubem’ dla wszystkich tych, którzy kierują się do „Arkadii”.

Między tymi wydarzeniami niezauważenie dla wielu otworzyło się THC Luzztro, czyli miejsce, które wielu z Was współtworzyło. Klub, gdzie wielu z Was nauczyło się tańczyć, a także miejsce, gdzie zawiązały się znajomości i przyjaźnie na lata.

„Razz na Kwartał” to wydarzenie w Luzztro kierowane do tych wszystkich, którym trudno znaleźć czas między obowiązkami w pracy i bezcennym czasem dla rodziny, a którzy chcieliby przypomnieć sobie jak dobrze bawili się w Lu. Z tej okazji „Razz na kwartał” zaprosimy artystów-przyjaciół, którzy swoje pierwsze kroki stawiali przy Alejach Jerozolimskich 6 i którzy dbali o Wasze odpowiednie nastroje, gdy odwiedzaliście mury Luzztro każdego weekendu.

Anglicy powiedzą „Back to Basic”, Niemcy: „Zurück zum Wesentlichen”, a My powiemy: „Razz na kwartał”.

Skład już wkrótce!

Napisz komentarz: