Rosa Vertov :: Dule Tree :: Vegetable Kingdom :: Sloth

17 lutego 2019

Data/Czas
Data: 17.02.2019
Godzina: 20:00 - 23:00

Lokalizacja
Czuła jest noc
ulica Kolejowa 8
53-508 Wroclaw
dolnośląskie


Opis

Rosa Vertov [dream-wrzosowiscore]

Ciężko powiedzieć czy te dźwięki pochodzą z onirycznej ery internetu, ze skrytki z zakurzonymi nagraniami sprzed x lat, czy zupełnie spoza czasu. Ignorując post-sowiecką estetykę i psychodeliczną nostalgię wykonują ‘anxious music for anxious times’. Pogłosy, delaye, szmery i zosia.
Wydały płytę i epkę i singiel w warszawskiej diy wytwórni Crunchy Human Children Records oraz najnowszy singiel w netlabelu Trzy Szóstki. Pracują nad drugim albumem, który częściowo zaprezentują na koncercie.

Bandcamp:
https://rosavertov.bandcamp.com/

Dule Tree [dark awangardo-hałascore]

Gdański duet kreujący zdeformowaną i paranoidalną formę dźwięków, czy hałasu. Czerpiąc z tak skrajnych gatunków jak noise, grind, drone, powerviolence czy sludge tworzą avangardową plagę, której świadomość pomaga w przekazie najskrajniejszych i najskrytszych czeluści chorego umysłu. Zespół ma na koncie 3 albumy. Ostatnia EPka “Transhumanistic followers of antyutopia happiness” wydana przez Music is the Weapon została skrajnie przyjęta tworząc opinie nienawiści i obrzydzenia oraz miłosnego oszołomienia.

Bandcamp:
https://duletree.bandcamp.com

Vegetable Kingdom [post-uroczyscore]

Zespół typu nieokrzepnięty kolektyw. Założony w 2016 przez Jakuba Tyro-Niezgodę. Od tego czasu, swoje istnienie opiera na nieustannym jumaniu członków z czołowych składów warszawskiego niezalu.

W 2017 nakładem spółdzielni wydawniczej Crunchy Human Children Records ukazała się kaseta “Idler”. W ciągu tygodnia od premiery połowa nakładu została wyprzedana, a reszta zgniła.

Brzmienie zmienne, w zależności od składu osobowego oscyluje pomiędzy surową elektroakustyczną formą na szorstkim tle szmerów, pętli i przesterów a pulsującą dekonstrukcją klasycznego gitarowego zespołu.
Jeśli założyć, że muzyczne czesanie beretu jest jak grzybnia, to Vegetable Kingdom jest starannym wycinaniem owocnika ostrym narzędziem tuż przy ziemi, przykrywając potem ściółką.

Bandcamp:
https://crunchyhumanchildren.bandcamp.com/album/idler

Sloth [romantic noise glam surf rock kaleidoscope]

Sloth to pizza z majonezem jedzona przez ciebie siedzącego wygodnie w samych majtkach, jarającego trawę i oglądającego amatorskie filmy o teoriach spiskowych i kosmitach.
Sloth to miłość.
Kochaj Sloth.

FB: https://www.facebook.com/officiallysloth/
Bandcamp: https://slothofficial.bandcamp.com/

✳︎Wstęp: 20 zł✳︎
✳︎Miejsce: Czuła jest noc – Uczulenie✳︎
✳︎Data: 17.02.✳︎