SKiCKi-SKiUK w Nietocie

17 lutego 2019

Data/Czas
Data: 17.02.2019
Godzina: 20:00 - 23:00

Lokalizacja
Nietota
Kaziemierza Wielkiego 50
50-078 Wroclaw
dolnośląskie


Opis

Zapraszamy wszystkich, 17 lutego, na niedzielny koncert zespołu SKICKI-SKIUK . “To jest tak dobre, że to nie może być jazz!!!”

SKICKI-SKIUK to nie projekt jazzowy, to zespół. Nie lubią porównań z innymi muzykami, chyba że do wyimaginowanego wyniku współpracy Wayne’a Shortera z Led Zeppelin. Sami postrzegają się jako Power Rangers, bo spotykając się razem transformują się w niepowstrzymywanego jazzowego Megazorda… Mają nie tylko talent i umiejętności, które pozwoliły im na zdobycie uznania i nagród na festiwalach i konkursach, ale też niespotykaną, totalnie zespołową energię, którą generują na scenie. Energię, która zdecydowanie ich wyróżnia, za którą kocha ich publiczność. Prawdopodobnie to dlatego po zdobyciu Grand Prix Konkursu na Indywidualność Jazzową 52. Festiwalu Jazz Nad Odrą Leszek
Możdżer zaprosił właśnie ich do nagrania debiutanckiego albumu CHRARUMIMIA (wydanego w czerwcu 2018r.) łączącego elementy jazzu, bluesa i rocka.

Skład zespołu:
Darek RubinowSKI – saksofon
Jakub MizeraCKI – gitara
Jakub MiarczyńSKI – perkusja
Roman ChraniUK – kontrabas
————————————————–
Kilka faktów o SKICKI-SKIUK:
– 75% członków zespołu marzyło w dzieciństwie o zostaniu gwiazdą rocka, 25% gwiazdą jazzu.
– 90% kompozycji stanowi rezultat pracy zespołowej.
– 100% kocha występować na żywo. Razem.
Podczas swojego istnienia zdobyli kilka nagród – Grand Prix School&Jazz Festival, II miejsce na Blue Note Poznan Competition, III miejsce na Grupa Azoty Tarnów Jazz Contest, ale po zdobyciu nobilitującego Grand Prix Konkursu na Indywidualność Jazzową 52. Festiwalu Jazz nad Odrą postanowili zakończyć etap zgłaszania się na konkursy, skoncentrować się na nagraniu płyty i zacząć koncertować. Grali w bardzo różnych miejscach: od jazzowych klubów do filharmonii, ale najciekawszym jak dotąd wyzwaniem był występ w ramach Nocy Jazzu zorganizowanej przez Jazz Forum na jednym z największych wydarzeń muzycznych w Europe – Woodstock Festival 2017. Reakcja liczonej w tysiącach woodstockowej publiczność potwierdziła, że jazz w wydaniu SKICKI-SKIUK jest nie tylko muzyką dla koneserów gatunku. Teraz, po wydaniu debiutanckiego albumu, gotowi są na nowe wyzwania.

Bilety do nabycia w klubie w cenie 20 zł oraz w dniu koncertu w cenie 30 zł .
Rezerwacje stolików: [email protected]

————————————————————————–
FB: https://www.facebook.com/skicki.skiuk
I:https://www.instagram.com/skicki_skiuk/
YT: https://www.youtube.com/channel/UCQJ2Em-XG9LBcphX19yBd0Q

Napisz komentarz: