Subbass Session™

23 lutego 2019

Data/Czas
Data: 23.02.2019 - 24.02.2019
Godzina: 23:00 - 06:00

Lokalizacja
Klub Vinyl
Aleja Marszałka Piłsudskiego 31
35-074 Rzeszów
podkarpackie


Opis

Klub Vinyl zaprasza na imprezę z cyklu Subbass Session™. Zagramy na dwie sceny, pomiędzy którymi techno spotka drum’n’bass. Zaczniemy trochę później niż zwykle, czyli od godziny 23:00.

Line-up:

MAIN [DNB]
-CO
-Dirty Sandoz
-Joshi
-Marton
-Herman
-Kael

BAR [TECHNO/TECH-HOUSE/FOOTWORK/ACID]
-Catch_22
-Gillu
-Holy-Halo
-Zieminsky
-Ctrl_S
-Siara

Z Krakowa przyjedzie do nas CO: miłośnik kulinariów i czerstwego humoru. Profesjonalny selekcjoner pierdolnięcia wśród mieszanych stylów muzycznych na częstotliwościach 140-667bpm. Muzyczny nałogowiec, “robi robote”. Urodzony i wychowany w Mielcu, zakorzeniony w Krakowie.Członek mieleckiego kolektywu NuGen, w Krakowie współorganizuje cykl imprezowy Personality Disorder w którym promuje najcięższe odmiany muzyki elektronicznej z gatunku “*core”. Mixować zaczął w 2002 od winylowej płyty z muzyką house, a przez 15 lat realizowania swojego hobby rozszerzył swój repertuar o kolejne gatunki – drum’n’bass, breakbeat, psytrance (goa, fullon, hi-tech, psy-breaks), hardcore (speedcore, terrorcore, dancecore, breakcore), co uczyniło go jednym z najbardziej wszechstronnych muzycznie dji na scenie, a lokalnie spowodowało nadanie przydomka “człowieka orkiestry”.Od 2015 uczy się produkcji własnej muzyki. Ma na koncie występy m.in na imprezach ‘Let it Roll Warmup’, ‘Egodrop’, ‘Wixapol’, Goa Dupa Festiwal, Silverlake Festiwal, Brutal Electronic Festiwal czy Próba Dźwięku Festiwal, a z listą artystów światowej czołówki, których supportował można by napisać osobne bio. Na imprezie zaprezentuje się od strony Drum and Bassowej.

https://facebook.com/conugen/
https://facebook.com/PersonalityDisorderKrk/

CO na scenie DnB dostanie solidne wsparcie, to między innymi reprezentant rzeszowskiej sceny: Dirty Sandoz z ekipy Sound Vandals. Usłyszycie dużo połamanych, okołojunglowych historii! Ponadto wsparcie ogniowe zapewnią niezastąpieni wojownicy z Krosna czyli Stereo Typy oraz chłopcy subbassowcy, czyli Kael i Herman 🙂

Na scenie barowej też usłyszycie gościa z Krk: Catch_22 to niezwykle przemiły, a jeszcze bardziej utalentowany DJ młodego pokolenia. Pierwsze kroki stawiał na Open Decks Szpitalna 1, rozwinął skrzydła i ma teraz tam swój własny cykl zwany P I W N I C A, gdzie zaprasza mniej znane nazwiska do prezentowania swojej ciekawej selekcji. Sety Catch_22 są niezwykle zróżnicowane, słychać w nich techno, house, industrial, ale przede wszystkim miłość do muzyki.

Ponadto odwiedzi nas Gillu z mieleckiej ekipy New Moon. Gillu zagra na cztery deki, zaprezentuje seta w klimacie tech-house. Kto raz słyszał Gilla ten na pewno zauważył, że jego sety zawsze są przemyślane i opowiadają skomplikowaną historię 😉 Do posłuchania w linku poniżej:

Pozostałe sety na scenie barowej zaprezentują rzeszowscy grajkowie z Ctrl_S na czele. Kilka słów o nim: na początku był Acid House i tak to się zaczęło , od 1992 roku zafascynowany acid housem zaczął zbierać “kasety magnetofonowe”, wtedy mało dostępne płyty CD były dla niego prawie nie osiągalne. Na przełomie ’92-’93 dostał do ręki pierwszą płytę winylową, był to mało znany gatunek muzyki HARDCORE ! Kilka lat zajęło mu kolekcjonowanie 12″. W latach ’94-’95 zadecydowały, że czas na zajęcie się DJ-ejka na poważnie. Za ciężko zarobione i zachomikowane pieniążki zakupił sprzęt i na jednej z domówek zagrał pierwszą imprezę . Ludzie się zmieniają i upodobania też wiec w roku ’99 zainteresował się muzyką TRANCE i jej odmianami. Na początku roku 2000 zorganizował pierwszą imprezę na którą mogli przyjść nie tylko znajomi, pod koniec 2000 pokochał DRUM’N’BASS od tamtej pory zaczął współorganizować i organizować imprezy mm. “BASS ATTACK”. Od 2005 zamienił szybkie bity na wolniejsze i zaczął serwować BREAKBEAT , obecnie eksperymentuje z wieloma odmianami połamanej muzyki (BREAKBEAT ,ELECTRO BREAKZ, BREAKZ , DUBSTEP, GARAGE, 2STEP, FIDGET HOUSE). Grał w Polsce i zagranicą , miał też przyjemność grać z takimi dj-ami jak: Simba, Qwazar, Radica Guru, DJ INFINITY, FatalFreak, Blah, Sid, Lemonhead, Skarpa, Massiva, Prezo, Jim Jones (Philadelphia-USA) i wieloma innymi . Osiągnięcia : autorska audycja w Radiu Centrum , zajęcie drugiego miejsca na konkursie dj-ów w 2006 (jako jeden z niewielu grał z winyli).

Swojego seta zaprezentuje też Zieminsky z ekipy Arytmia. Jego sety gwarantują doskonałą podróż, oscylują wokół spokojniejszych, melodyjnych odmian techno, wkraczając momentami w klimatyczne i przestrzenne ambienty.

Ponadto usłyszycie Holy-Halo, który zaprezentuje nam live acta, granego w 100% na sprzętowych syntezatorach i maszynach perkusyjnych. Spodziewajcie się czegoś świeżego, szybkiego i połamanego, około footworkowego grania!

Na koniec wisienka na torcie czyli Siara: przywali na pewno czymś kwaśnym, ale czy to będzie acid techno czy acid mental core to się dowiemy pewnie na kilka dni przed imprezą!

Keep on dancing, keep on smilling, keep on ravin’!

Napisz komentarz: