This Is My Gold with Chivas XV Special GUEST TOM NOVY

9 lutego 2019

Data/Czas
Data: 09.02.2019 - 10.02.2019
Godzina: 21:00 - 05:00

Lokalizacja
Lulu Club
Partyzantów 2
70-222 Szczecin
zachodniopomorskie


Opis

PRZEDSTAWIAMY CHIVAS XV , CAŁKOWICIE NOWY SPOSÓB NA CIESZENIE SIĘ WHISKY.

Zapomnij, co wiesz o whisky i jak ją wypić. Chivas XV , to ekscytująca mieszanka, która udowadnia, że ​​poważna whisky nie wymaga poważnego ustawienia.
Zaskoczymy Was formą i sposobem jego podania.
CHIVAS XV tej nocy będzie gwiazdą numer jeden a muzycznie rozsmakuje Was TOM NOVY.

✸ wyrzutnie CO2
✸ wyrzutnie ognia
✸ wyrzutnie Confetti
✸ wodospad ognia
✸ specjalne oświetlenie

SOBOTA 9.02.2019
_____________________

Zagrają:
TOM NOVY
DJ Polski
_____________________

✸ dress code: elegant casual
✸ start: 9 pm / door selection
✸ table reservations: [email protected]
☎ +48 533 500 109
✸ entrance 30 pln
✸ age 21+

TOM NOVY
Specjalnie dla was zagra nasz gość TOM NOVY – wielka legenda muzyki House . Nie ma chyba osoby, która nie zna choćby jednej jego produkcji: Superstar, Your Body, Nov on Never czy Take it to tylko kilka hitów z repertuaru tego producenta . Tom Novy to również rewelacyjny dj, którego sety od wielu lat rozpalają klubowiczów na całym świecie.
Tom Novy od prawie 20 lat jest jednym z najpopularniejszych niemieckich DJ-ów i producentów. Jego muzyczna kariera rozpoczęła się w latach 90-tych.
Tom Novy był pierwszym niemieckim didżejem, który kiedykolwiek zmieszał “Annual of Sound Annual Compilation”. Legendarna wyspa House of Ibiza również była pod silnym wpływem muzyki Toma Novego. Przez 14 lat był rezydentem w Space Club. Przez cztery lata był gospodarzem wielokrotnie nagradzanej serii imprez TIMELESS w klubie LIO Pacha Group.
Oprócz imponującej kariery w muzyce elektronicznej, Novy również podbił branżę rozrywkową. Dzięki swojemu charyzmatycznemu wyglądowi wzbogacił liczne programy telewizyjne i radiowe. Był też prezenterem MTV przez osiem lat. Od 14 lat pracuje w różnych rozgłośniach radiowych na całym świecie.
Współpracował m.in. z takimi legendami jak , Sander Kleinenberg, Jimmy Somerville czy Eric Morillo.
Liczne rezydentury w najlepszych klubach na kontynencie i występy na największych festiwalach spowodowały, że Tom w jednej chwili wkroczył do Elity światowych dj’ów.

Napisz komentarz: