Wasabi Beats #022 / Rura / 02.02 / Invent & Mian

2 lutego 2019

Data/Czas
Data: 02.02.2019 - 03.02.2019
Godzina: 22:00 - 05:00

Lokalizacja
Klub Rura
Aleja Najświętszej Maryi Panny 38
42-202 Czestochowa
śląskie


Opis

W sobotę będzie na ostro z WASABI 🙂
Duet dj’sko producenckiego WASABI czyli Invent i Mian, współtworzyli Beat Tape “Wasabeats” na którym wyselekcjonowali świetne kąski połączenia muzyki elektronicznej i rapu, połączenia tego co świeże, to wyprzedzenie o krok tego co teraz jest na topie.
Tak też będzie w sobotę na imprezie, chłopaki nie boją się łączenia wyspiarskiego grime’u z melodiami brazylijskich favelli, a surowy footwork z Chicago nie kłóci im się z ciepłym house’owym rytmem. To właśnie z takich połączeń powstają rzeczy najciekawsze idealne aby poszaleć w klubie.

START 22:00
WSTĘP 10 PLN
LISTA FACEBOOK DO 24:00 WSTĘP WOLNY

MUSIC: NU SKOOL / RAP / URBAN / NEW ELECTRONIC / GRIME

WASABI (ALKOPOLIGAMIA)

# INVENT & MIAN
(U Know Me Records / Wasabi / Alkopoligamia)
https://web.facebook.com/LizzyPopInvent

PROMO BAR OD 22:00 DO 24:00

SHOT 2 PLN
PERŁA 4 PLN
WHISKEY – 50%

INFO:
*Lista Facebook do godziny 24:00 wstęp wolny
obowiązuje wszystkich którzy klikną “wezmę udział” do godziny 20:00 po tej godzinie osoby które się zapiszą na wydarzenie nie będą widniały na wydrukowanej liście.

Wstęp do klubu za okazaniem dokumentu potwierdzającego pełnoletność.

Opłata za wstęp nie upoważnia do kolejnego wejścia tego samego wieczoru bez płacenia na imprezę.

Każdy uczestnik wydarzenia jest zobowiązany zapoznać się z nowym regulaminem Klubu Rura

Wasabeats:

A Beat Tape to prognoza. Beat Tape to zbiór niewydanych wcześniej utworów, których klamrą jest muzyczny świat selektorów, w tym wypadku Wasabi. WasaBeats to efekt wielogodzinnych poszukiwań. Przeczesywania internetu, odwiedzania imprez, słuchania produkcji nadsyłanych przez młodych twórców. Beat Tape to odważna deklaracja, hasło: “Uważam, że to jest warte sprawdzenia.”
WasaBeats to produkcje, które bronią się same, ale też zostawiają pole do dalszych eksperymentów. A do eksperymentów trzeba kolejnych odważnych prognostyków, dlatego na albumie znajdziecie ukryty rap – niespodziankę dla prawdziwych CD diggerów!
WasaBeats to świeżość i odwaga. Wasabi nie boją się łączenia wyspiarskiego grime’u z melodiami brazylijskich favelli, a surowy footwork z Chicago nie kłóci im się z ciepłym house’owym rytmem. To właśnie z takich połączeń powstają rzeczy najciekawsze, takie które sprawiają, że myślisz „kurwa, takiego czegoś to jeszcze nie słyszałem”.

Napisz komentarz: