Wieczór muzyczny- Projekt Sinatra live / Miss Lillet / Dolce

6 lutego 2019

Data/Czas
Data: 06.02.2019 - 07.02.2019
Godzina: 19:00 - 04:00

Lokalizacja
Próżność
Niepodległości 8a
61-875 Poznan
wielkopolskie


Opis

Nowy Jork. Magia lat 30 i 40. Eleganckie koktajle, błyszczące suknie i idealnie skrojone garnitury. Zapach cygar i tajemnic. Przenieś się z nami do magicznego świata.

Przy dźwiękach muzyki na żywo od Projekt Sinatra odlecimy w muzyczną podróż po mieście, które nigdy nie śpi – Las Vegas. Przeniesiemy się w romantyczną noc w środku wąskich uliczek Paryża. Będziemy celebrować aż do świtu!

W Przerwach koncertowych wystąpi z magicznym show Miss Lillet, która pokaże nam to, co najpiękniejsze w intrygującym performance burleski.

Będzie nam bardzo przyjemnie, jeśli zagościcie w murach naszego klubu w szykownych strojach inspirowanych barwami bieli i czerni.

Lutowa noc to także urodzinowe święto przyjaciółki klubu – Dolce. Spodziewajcie się specjalnych koktajli i strzelających szampanów. Do zobaczenia w Próżności.

Po występach zapraszamy na taneczne afterparty.

Informacje o biletach wkrótce

Rezerwacje loży: 506203214

Projekt Sinatra -Pomysłodawcą i twórcą scenariusza “Projektu Sinatra” jest aktor Łukasz Mazurek. Dzięki pomocy Jacka Skowrońskiego, udało się zainicjować spotkanie z pianistą Jackiem Winklem i kontrabasistą Piotrem Maksem Wiśniewskim.
Wkrótce do zespołu dołączyli Sławomir Tokłowicz (perkusja) oraz Marcin Kajper (saksofon).
Nieocenione wsparcie sprzętowe i akustyczne “Projektu” stanowił Tomasz Drożdż.
Zespół nagrał “szybkie” demo (utwory na stronie www), a następnie zmontował pierwsze (i ostatnie póki co) video do utworu “I’ve got you under my skin”.
Taki skład zadebiutował w restauracji “Oaza” nad Jeziorem Strzeszyńskim niedaleko Poznania. W przeciągu kilku lat “Projekt Sinatra” wystąpił w wielu różnorodnych sytuacjach, głównie na scenach Wielkopolski. Recital wszedł także do repertuaru Teatru Nowego w Poznaniu.
W międzyczasie w “Projekcie” wystąpiło wielu wspaniałych instrumentalistów. Na szczególną uwagę zasługuje Jan Adamczewski (saksofon), a także Zdzisław Babiarski, który zastąpił Jacka Winkla.

Napisz komentarz: