Zakończenie ferii z Marta Linkiewicz ★ Elixir Club ★ 31.01 ★ 16+

31 stycznia 2019

Data/Czas
Data: 31.01.2019 - 01.02.2019
Godzina: 22:00 - 04:00

Lokalizacja
Elixir Club
ul. Lipowa 30
15-427 Białystok
podlaskie


Opis

Elixir Club przedstawia:

MARTA LINKIEWICZ PO RAZ DRUGI W BIAŁYMSTOKU.

TAK! Dobrze przeczytałeś!

W związku z dużym zainteresowaniem i licznymi prośbami zaprosiliśmy Martę drugi raz! To z nią wspólnie pożegnamy ferie zimowe 2019. Będzie to ostatnia okazja do zrobienia zdjęcia, lub rozmowy z naszym gościem.

Tym razem naprawimy błąd, który popełniliśmy (nie przewidzieliśmy, że tak dużo ludzi przyjdzie w jednym momencie) – żebyście nie czekali godzinę przed wejściem, imprezę oficjalnie rozpoczniemy o 22:00, wpuszczać do środka zaczniemy o 21:00. Dodatkowo zrobimy dwie bramki, tak by obsłużyć więcej ludzi jednocześnie. Obiecujemy, że nikt nie będzie stał dłużej niż 10 minut !

A teraz najważniejsze.
Kto był ten widział, a kto nie widział ten słyszał od znajomych, że na pewno był to największy melanż jaki do tej pory odbył się w Białymstoku. Tych którzy nie dotarli lub zrezygnowali ze stania w 100 metrowej kolejce, ZAPRASZAMY już w ten czwartek 31 stycznia ! Oczywiście wszystkich, którzy byli, też zapraszamy w czwartek 🙂

W związku z tym, że impreza jest już za 3 dni, nie ma czasu na przedsprzedaż biletów. BILETY BĘDĄ SPRZEDAWANE TYLKO W DNIU IMPREZY, na bramce podczas wchodzenia do lokalu.

_____________________________________________________
ATRAKCJE:
► 600 opasek FLUO
► bazooka CO2
► konfetti!
► Fotograf, który uwieczni wspaniałe chwile 📷
► Filmik z imprezy 🎥
► MEGA NIESPODZIANKA – o której wkrótce!
________________________________________________________

Podsumowując:

► ZAKOŃCZENIE FERII Z MARTA LINKIEWICZ

► Czwartek, 31.01.2019

► Club Elixir, ul. Lipowa 30

► START: OFICJALNIE 22:00, wpuszczamy od 21.00

► WSTĘP: 16+

► DRESS CODE: NO-SPORT

► BILET: 20ZŁ (do kupienia w dniu imprezy przy wejściu)

________________________________________________________

Ochrona będzie dbała o to aby do klubu nie wchodziły osoby szukające zaczepki. Wchodząc, akceptujesz regulamin klubu Elixir i imprezy (m.in. wyrażasz zgodę na robienie oraz publikowanie zdjęć i filmów). Osoby niepełnoletnie, wchodząc oświadczają, że na imprezie przebywają za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów. Agencja Party ON NIE ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy ze strony pracowników klubu.

________________________________________________________

☛ KONKURS ☚

Chcesz wejść za darmo? Nic prostszego.
Wystarczy, że będziesz jedną z 20 pierwszych osób, które zaproszą do wydarzenia minimum 300 osób i udostępnią je publicznie na swojej tablicy!! Screeny jako dowód udostępniajcie w poście na wydarzeniu.
Powodzenia.

To będzie niezapomniana noc!

Napisz komentarz: