Illusion zagra w Starym Klasztorze!

9 lutego 2019

Data/Czas
Data: 09.02.2019
Godzina: 20:00 - 23:00

Lokalizacja
Stary Klasztor
Purkyniego 1
50-155 Wroclaw
dolnośląskie


Opis

Illusion zagra w Starym Klasztorze!

wROCKfest.pl zaprasza na klubowy koncert zespołu Illusion!
Największe przeboje oraz przekrojowy materiał ze wszystkich płyt Illusion usłyszymy 9 lutego w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. Zaznaczcie w kalendarzach – obecność obowiązkowa!

Illusion to niewątpliwie jeden z najważniejszych zespołów rockowych w naszym kraju. Początek historii Illusion datuje się na 1992 rok. Wówczas zespół stworzyli w Gdańsku, były muzyk grup She i Skawalker Tomasz “Lipa” Lipnicki, Jerzy “Jerry” Rutkowski oraz Paweł Herbasch. Pierwszy koncert grupy odbył się w lutym 1992 w Gdańsku. Jeszcze w sierpniu tego samego roku dołączył do nich Jarosław Śmigiel. I w takim właśnie oryginalnym składzie grupa funkcjonuje do dziś.

9.02.19 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

ILLUSION
bilety: 55 zł – 100 szt. wyłącznie rezerwacje: [email protected], 60 zł – przedsprzedaż, 70 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące ( balkon): 75 zł

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.empikbilety.pl
rezerwacje: [email protected]

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.