No Idea / Ranny Łoś / Lift Off – zmiana terminu koncertu!

9 lutego 2019

Data/Czas
Data: 09.02.2019
Godzina: 20:00 - 23:00

Lokalizacja
Alive
ul. Kolejowa 12
53-508 Wroclaw
dolnośląskie


Opis

Ranny Łoś – Ząbkowice Śląskie
to grupa pochodząca z Ząbkowic Śląskich wykonująca różnorodną muzykę w granicach szeroko pojętego rocka. Początkowo byliśmy członkami różnych składów, a wykonywana przez poszczególne zespoły zasadniczo się różniła. Od metalu po Blues-Rocka, od Stoner rocka do klasycznego Rock’n’rolla. Początkowo zespół był duetem perkusja + gitara, lecz szybko koniecznym okazało się zwerbowanie drugiego członka do sekcji rytmicznej.
Od 2015 gramy na ternie województwa dolnośląskiego, głownie we Wrocławiu, gdzieś mieszkamy i studiujemy, mamy tu dostęp do wielu klubów i pubów muzycznych gdzie nasza muzyka zawsze jest ciepło przyjmowana.
Rok 2018 zaowocował pierwszą profesjonalną sesją nagraniową w Wałbrzyskim M:23 studio gdzie przy współpracy z Bartoszem Miszczykiem nagraliśmy materiał demonstracyjny, którym promujemy się w mediach społecznościowych.

NO IDEA – Kliszów
NO IDEA to zespół z Kliszowa (woj. dolnośląskie) założony w 2016 roku przez trzech muzyków z Kliszowa, Lubina i Wrocławia, których połączyła wspólna pasja do niebanalnych dźwięków.
Grają rocka, którego sami chcieliby móc słuchać. Z jednej strony w wydaniu mocno zakorzenionym w brudnym, prowincjonalnym łomocie, z drugiej stylistycznie sprawdzonym, niepretensjonalnym i emocjonalnie szczerym.
Na koncie koncerty na festiwalach i przeglądach, w klubach, plenerach, zamkowych fortach i ulicy.

Lift Off – Legnica
Wielka stopa, Prędki, Mienta, IRA i Donbas – oto 5 elementów opowieści dziwnej treści. Przypadek sprawił, że w 2017 roku wystartowaliśmy bez planu lądowania. Jesteśmy LIFT OFF i odpalamy film.

***************************************

BRAMKA 19:00
START 20:00