Koncert Tabu – Poznań, podróżnicze Fluo Party Śladami Marzeń

2 lutego 2019

Data/Czas
Data: 02.02.2019 - 03.02.2019
Godzina: 20:30 - 03:30

Lokalizacja
Klub u Bazyla
ul. Norwida 18A
60-867 Poznan
wielkopolskie


Opis

Koncert Tabu oraz podróżnicze FLUO Party – oficjalna impreza Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń. W tym roku odbędzie się w sobotę 02.02.2019 w legendarnym poznańskim klubie u Bazyla.
www.sladamimarzen7.evenea.pl

Będzie to przebierana impreza podróżnicza w klimacie FLUO Party, która uświetni koncert zespołu Tabu. Po koncercie w podróżniczą podróż zabierze nas DJ Jasiu. Zabawa do białego rana gwarantowana.

Zespół Tabu powstał w 2003 roku. Przez lata działalności krystalizował się skład zespołu jaki styl muzyczny, który do dziś mu towarzyszy. Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża od wielu lat.
Setki zagranych koncertów i tysiące przejechanych kilometrów spowodowało, że Tabu to nie tylko zespół muzyczny grający reggae. Tabu to wielka rodzina, machina, która prze do przodu niczym dobrze rozpędzona lokomotywa.

Tabu dwukrotnie zdobył Złotego Bączka przyznanego przez publiczność dla najlepszego zespołu występujacego na Przystanku Woodstock, a obecnie PolAndRock Festival

Napisz komentarz: