Stranger Things Party / 08.02 / Klub u Bazyla

8 lutego 2019

Data/Czas
Data: 08.02.2019 - 09.02.2019
Godzina: 20:00 - 02:00

Lokalizacja
Klub u Bazyla
ul. Norwida 18A
60-867 Poznan
wielkopolskie


Opis

8 lutego
Klub u Bazyla
godzina: 20:00

10 zł I pula (50 biletów) – wyprzedana
15 zł II pula
20 zł w dniu imprezy

Bilety dostępne TYLKO online:

visualki: Liquidacje

Wielbiciele dobrych seriali oraz świetnej muzyki – łączcie się! To będzie noc, na której te dwa umiłowania znajdą wspólne ujście w dobrej zabawie. Stranger Things, 13 powodów orazThe End of the F***ing World – wszystkie te seriale łączy przede wszystkim świetna muzyka i to właśnie soundtracki z tych serialowych produkcji będziecie mogli usłyszeć podczas lutowej nocy!

Nie zabraknie więc punkowych klasyków z lat ’80 The Clash, Duran Duran, Joy Division, The Cure, The Police czy Scorpions. Ponadto, pojawią się również nowsze przeboje: M83, Florence and The Machine, Graham Coxon, Fink, Birdy, Imagine Dragons.

Na STP znajdzie się pokój z pracami wykonanymi przez członka zespołu Niewidzialni Niewidomi Michała Wielgosza w ramach wystawy “Dotykiem zobacz”.

Co jeśli ta ciemność, która będzie Was otaczać w tym pomieszczeniu, kogoś z dysfunkcją wzroku otacza na co dzień? Czy sztukę da się odczytać inaczej niż za pomocą wzroku? Na te i inne pytania dostaniecie odpowiedź na miejscu, tylko miejcie wyciągnięte ręce i oczy szeroko otwarte! 👀

Ekipa NN od trzech lat edukuje na tematy związane z osobami słabowidzącymi, ociemniałymi i niewidomymi. Macie niepowtarzalną okazję wzbogacić się o nowe doświadczenia na miejscu oraz wypytać ich o inne sfery z życia osób z dysfunkcją wzroku czy o dostępność kultury. Możecie nawet zapytać jak zrobić projekt społeczny w kontekście ulubionego serialu – wszystko się da 🧐

Zapraszamy Was też na ich całą wystawę w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, która odbędzie się już od 5 marca! 🙌🚀

Szukajcie w dark roomie przypinek projektowych i wytężcie inne zmysły. Widzimy się na miejscu 🤩

Napisz komentarz: