Piątek 15.02 ★DJ H A Z E L★ – Go Crazy Tour

15 lutego 2019

Data/Czas
Data: 15.02.2019 - 16.02.2019
Godzina: 21:00 - 04:00

Lokalizacja
LEMON Sound Gallery
Przemysłowa 23
26-600 Radom
mazowieckie


Opis

W piątek 15 lutego odwiedzi nas mega gwiazda polskiej sceny klubowej – DJ HAZEL! Tej nocy będziemy promować jego najnowszy hit “GO CRAZY”!
No to kto chce zwariować na naszym dance-floorze z Hazel-em? 🤔🚀🔥

Razem z nim DJ BLAZE z Krakowa

Na sali czerwonej Radi

Start 21:00
17+
Wstęp:
15zł panie
20zł panowie

Rezerwacje stolików online:

Mamy dla was 10 wejściówek na ten event!
Aby wziąć udział w konkursie należy dopisać się do wydarzenia, udostępnić je, oraz zaprosić co najmniej 100 znajomych! W komentarzach do wydarzenia należy napisać liczbę os przed i po zaproszeniu, a także ile os się zaprosiło np przed 1000 po 1100 – zaproszono 100. Spośród klubowiczów, którzy wezmą udział w konkursie wylosujemy 10 wejściówek!

RODO:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Media Serwis M.Krzosek SP.J z siedzibą w Staej Błotnicy 5A. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu korespondecji lub wzięcia udziału w konkursie , jak również w celu archiwizacji korespondencji. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych; do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy o ochronie danych osobowych; do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Jeżeli ma Pani/Pan pytania dotyczące ochrony danych osobowych, prosimy o kontakt na [email protected]

Napisz komentarz: