Piątek 08.02 Retro City with DJ Diabllo

8 lutego 2019

Data/Czas
Data: 08.02.2019 - 09.02.2019
Godzina: 21:00 - 04:00

Lokalizacja
LEMON Sound Gallery
Przemysłowa 23
26-600 Radom
mazowieckie


Opis

W piątek 8 lutego zapraszamy na zakończenie ferii w klimatach najpiękniejszych muzycznych wspomnień! Tej nocy po raz pierwszy do Radomia zawita kultowy już ogólnopolski cykl RETRO CITY!

Gwiazdą wieczoru będzie DJ DIABLLO aka COORBY, legenda Sunrise Festival, człowiek który w kołobrzeskim amfiteatrze obchodził swoje 20 lecie za konsola!

Razem z nim DJ BLAZE z Krakowa!

Na sali czerwonej brzmienia disco/dance/rnb zaserwuje:
DUDI

Start 21:00
17+

Rezerwacje stolików online:

Mamy dla was 10 wejściówek na ten event!
Aby wziąć udział w konkursie należy dopisać się do wydarzenia, udostępnić je, oraz zaprosić co najmniej 100 znajomych! W komentarzach do wydarzenia należy napisać liczbę os przed i po zaproszeniu, a także ile os się zaprosiło np przed 1000 po 1100 – zaproszono 100. Spośród klubowiczów, którzy wezmą udział w konkursie wylosujemy 10 wejściówek!

RODO:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Media Serwis M.Krzosek SP.J z siedzibą w Staej Błotnicy 5A. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu korespondecji lub wzięcia udziału w konkursie , jak również w celu archiwizacji korespondencji. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych; do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy o ochronie danych osobowych; do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Jeżeli ma Pani/Pan pytania dotyczące ochrony danych osobowych, prosimy o kontakt na [email protected]

Napisz komentarz: