SKY I Diplodok I 24.02 I Uczulenie

24 lutego 2019

Data/Czas
Data: 24.02.2019
Godzina: 20:30 - 23:00

Lokalizacja
Czuła jest noc
ulica Kolejowa 8
53-508 Wroclaw
dolnośląskie


Opis

Uczulenie / Czuła jest noc & U n i c o r n
zapraszają na niedzielny seans hipnotyczny z udziałem

SKY (sorrowkillsyouth) / [wwa]
dark wave / witch house / noise / experimental

SKY to dźwiękowy rytuał egzorcyzmowania smutku i lęków. W swoich nagraniach, używając języka snu i koszmaru, onirycznych harmonii wokalnych i melancholijnych pasaży syntezatora, SKY stara się wywołać duchy przeszłości i uśpić wewnętrzne demony. W jej piosenkach wybrzmiewa klimat zaginionego epizodu serialu Twin Peaks.

SKY ma na swoim koncie debiutancką EPkę „lullabies” (Trzy szóstki, Black Verb Records, Popnihil), 13 minutowy utwór „c r a v e”, skomponowany do wyedytowanych scen z filmu Bertranda Bonello oraz wydany w listopadzie longplay zatytułowany „p r e y” (Trzy szóstki, Baby Satan Records). Oprócz produkcji muzyki, SKY odpowiada również za wizualne aspekty swojego projektu, w tym wideoklipy.

Od czasu swojego debiutu, SKY zagrała ponad 40 koncertów w kraju i za granicą (Czechy, Słowacja, Austria, Niemcy, Chorwacja, Słowenia, Bośnia i Hercegowina, Holandia), występując między innymi u boku takich artystów jak Bleib Modern, Soft Kill czy Xarah Dion.

SKY tworzy również duet z K. – ₲ardeŋ ɵƒ, którego debiutancka płyta ukazała się w tym roku. Poza tworzeniem muzyki, SKY stara się również wspierać innych artystów, organizując koncerty pod pseudonimem U n i c o r n.

BC: https://sorrowkillsyouth.bandcamp.com/
FP: https://www.facebook.com/sorrowkillsyouth/
IN: https://www.instagram.com/sorrowkillsyouth/

h e a d s h o t https://youtu.be/Q0XVme1nEnM
c r a v e https://youtu.be/Q7KCYBXgImw
FAKINGDREAMS https://youtu.be/HdBazPsaGiA

Diplodok [wro]
trip hop / downtempo / experimental

Zwierze łagodne i roślinożerne narodzone w roku 2016 n.e. Duet Maja/Miłosz tworzy eksperymentalny pop, bogatszy o trip-hopowe brzmienia. Zupa z gitary, klawisza i wokali. Zdrowa,pożywna, koszerna, cedrowy ogon.

SC: https://soundcloud.com/otakerecords/sets/diplodok-age-of-course-otake-022
FP: https://www.facebook.com/diplodokszyja/

~~~~
tax 15 unicorns

Napisz komentarz: