Sobota 09.02 Red Lips Night – rozdajemy szminki i pomadki!

9 lutego 2019

Data/Czas
Data: 09.02.2019 - 10.02.2019
Godzina: 21:00 - 04:00

Lokalizacja
LEMON Sound Gallery
Przemysłowa 23
26-600 Radom
mazowieckie


Opis

W sobotę 9 lutego zapraszamy na zimową edycję RED LIPS NIGHT! Budzą pożądanie, rządzą pragnieniami facetów, to właśnie one – kobiece usta podkreślone czerwoną szminką!
Podczas imprezy rozdajemy szminki, pomadki i błyszczyki marki SEPHORA a dla Pań z umalowanymi na czerwono ustami specjalne konkursy i niespodzianki!

O muzyczne doznania zadbają:
WOJTASS – main floor
THOMEE D – red floor

Start 21:00 do godz 22:00 panie wchodzą za free!
18+
Wstęp 15zł
Rezerwacje stolików online:

Mamy dla was 10 wejściówek na ten event!
Aby wziąć udział w konkursie należy dopisać się do wydarzenia, udostępnić je, oraz zaprosić co najmniej 100 znajomych! W komentarzach do wydarzenia należy napisać liczbę os przed i po zaproszeniu, a także ile os się zaprosiło np przed 1000 po 1100 – zaproszono 100. Spośród klubowiczów, którzy wezmą udział w konkursie wylosujemy 10 wejściówek!

RODO:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Media Serwis M.Krzosek SP.J z siedzibą w Starj Błotnicy 5A. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu korespondecji lub wzięcia udziału w konkursie , jak również w celu archiwizacji korespondencji. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych; do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy o ochronie danych osobowych; do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Jeżeli ma Pani/Pan pytania dotyczące ochrony danych osobowych, prosimy o kontakt na [email protected]

Napisz komentarz: